Pojedete-li autem od Karlových Varů přes Loket, na kruhovém objezdu zahněte za Obchodním domem Lidl doleva, poté další odbočka vlevo do kopce, který Vás navede opět mírně vlevo. Jedete stále rovně, po pravé straně máte Soukromou základní školu, za ní se vydáte vpravo a do kopce (školu tedy objíždíte). Pokračujete stále po hlavní silnici, na konci kopce zahnete doprava, pak pojedete mírně z kopce a za přechodem pro chodce se ihned vydáte vlevo. Tato cesta je označená jako slepá ulice. Na jejím konci za zelenou bránou se již nachází naše zařízení.

Pojedete-li autem po obchvatu od Karlových Varů kolem Královského Poříčí, dejte se na prvním kruhovém objezdu vlevo, dále pokračujte po hlavní, rovně projedete malý kruhový objezd, pak jsou 2 x semafory a na dalším objezdu opět vlevo. Pokračujte rovně po hlavní silnici, na semaforech stále rovně. Po chvíli pojedete do kopce a na kruhovém objezdu pokračujete rovně. Na druhém kruhovém objezdu zahněte doprava, ihned poté odbočka doleva do kopce. Ten Vás navede mírně opět vlevo. Jedete stále rovně, po pravé straně máte Soukromou základní školu, za ní se vydáte vpravo a do kopce (školu tedy objíždíte). Pokračujete stále po hlavní silnici, na konci kopce zahnete doprava, pak pojedete mírně z kopce a za přechodem pro chodce se ihned vydáte vlevo. Tato cesta je označená jako slepá ulice. Na jejím konci za zelenou bránou se již nachází naše zařízení.

Přijedete- li autobusem ČSAD a vystoupíte na autobusovém nádraží, pojedete dále městskou hromadnou dopravou, nastoupíte do autobusu č. 3 a dojedete do stanice s názvem Sídliště Michal. Přejdete silnici směrem k věžákům a vydáte se mezi nimi nahoru do kopce. Přejděte silnici a dejte se podél dlouhého panelového domu. Tato cesta je označená jako slepá ulice. Na jejím konci za zelenou bránou se již nachází naše zařízení.

Jedete-li autobusem ČSAD ze směru Karlovy Vary a Loket, vystoupíte na zastávce s názvem Těšovice. Přejdete silnici a půjdete rovně proti směru příjezdu. Dáte se směrem k firmě Lastig, nad ní půjdete vpravo mezi věžáky a vydáte se nahoru do kopce. Přejděte silnici a dejte se podél dlouhého panelového domu. Tato cesta je označená jako slepá ulice. Na jejím konci za zelenou bránou se již nachází naše zařízení.

 

Pozn.:

V případě komplikací s hledáním našeho zařízení se prosím obraťte na telefonní číslo 359 808 409, 721 347 967, kde se Vás pracovníci Chráněného bydlení pokusí do našeho zařízení navést, popřípadě pro Vás zajedou.